Підготовка до ЗНО та ДПА

Підготовка до Державної підсумкової атестації зробить вашу дитину впевненою і на звичайних уроках.

Групи підготовки до ДПА та ЗНО
Підготовка до ЗНО та ДПА

Групи підготовки до ДПА та ЗНО

- з англійської мови

- з німецької мови

- з української мови та літератури

- з історії

Підготовка до Державної підсумкової атестації зробить вашу дитину впевненою і на звичайних уроках. На заняттях матеріал опрацьовується таким чином, щоб була добре засвоєна кожна тема, затримуючись довше на невідомому та повторюючи уже раніше знане. Перевагою нашої школи Advance є кваліфіковані викладачі, індивідуальний підхід до кожного учня, сучасна методика викладання, цікаві заняття. З перших занять ви зрозумієте, що вас не просто готують до здачі ДПА, вас вчать мові.

Ти на фінішній прямій своєї середньої освіти. Позаду школа, а попереду все подальше життя. Саме від цього кількагодинного тесту та десятків правильних «галочок» залежать твої плани на наступне літо. Вступити на омріяну спеціальність до престижного вузу або пробиватися куди-небудь? Тож збери усі свої сили в кулак та пройди фінальну дистанцію на максимальних оборотах. У нашій школі іноземних мов Advance увага звертається на виконання практичних вправ, що дозволяє максимально ефективно відпрацювати як усні, так і письмові навички мови. Ви ознайомитесь з технологією здачі тесту, підготуєтесь психологічно до зрізу знань та спробуєте потренуватися скласти ЗНО, щоб почуватися впевнено на справжньому тестуванні. Вам доведеться багато працювати над великою кількістю підготовлених для вас тестів.

Навчальні програми «Іноземна мова для ДПА» та «Іноземна мова для ЗНО» укладені відповідно до чинної Програми з іноземних мов, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Зміст і формат підготовки враховують головну мету навчання іноземної мови в загально-освітніх навчальних закладах – формування в учнів комунікативної компетенції: читання, письмо та говоріння як види мовленнєвої діяльності, а також лексичний і граматичний аспекти іншомовної комунікації (використання мови).

Навчальні програми адаптовані до рівнів навчання: стандартного та профільного, тобто поглибленого вивчення іноземної мови на старшому ступені школи. Профільний рівень співвіднесений за цілями і змістом з програмами для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземної мови. Цей рівень передбачає більш гнучке і вільне володіння іноземною мовою, використання її як засобу міжособистісного та міжкультурного спілкування в широкому спектрі ситуацій офіційної і неофіційної взаємодії з носіями мови.

ВИКЛАДАЧІ, ЕКСПЕРТИ ТА РАДНИКИ ЦЕНТРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ "ADVANCE k-p"

Search