Наш блог

Бути освіченою людиною зі знанням іноземних мов зараз стильно.

Всесвітній конкурc кулінарів

    Сьогодні надзвичайної популярнсті набули різноманітні конкурси, фестивалі, конференції, мастеркласи, воркшопи пов’язані з приготуванням їжі. Розробляються та застосовуються нові методи виготовлення продуктів та страв з використанням нового покоління обладнання, яке використовується як дома так і на підприємствах ресторанного бізнесу. Подібні заходи надзвичайно цікаві. Вони транслюються по телебаченню та проходять як в маленьких студіях так і у багатотисячних залах. Проводяться такі заходи у супроводі найкращих спеціалістів у цій галузі. У нашому місті є людина, справжній знавець у галузі готельно-ресторанного бізнесу, людина, яка пройшла довгий шлях формування через ентузіазм, творчість, страшенну працездатність, перемоги та невдачі, спроби та випробування і є на сьогоднішній день знаною не лише у нашому місті, а й нашій країні та за її межами.
     Це Галина Адамівна Локай. Вона на сьогоднішній день є суддею міжнародного класу з кулінарії на різноманітних фестивалях так конкурсах. Галина Адамівна завжди серед відомих людей світової асоціації кулінарів таких як, наприклад, Томас Гуглер, президент Світової Асоціації кулінарів, Анатолій Мазаракі, ректор Київського національного торгівельно-економічного університету, президент Українського Кулінарного Союзу, Саркіс Якубян, координатор Арабського сектору ІСС, Президент Асоціації ‘Taste of Peace (Смак Миру)” та багато інших.
      Ця талановита бізнес-вумен, яка постійно тримає пульс на найсучасніших тенденціях у сфері гостинності, власниця двох готельно-ресторанних комплексів
«Ксенія» відчула надзвичайну потребу у вивченні англійської мови. Перебуваючи в Хорватії, Чорногорї, Турції, Албанії та інших країнах вона зрозуміла, що незнання мови і неспроможність висловитися чи підтримати розмову у потрібний момент стає помітним та незручним. Поштовхом до прийняття рішення прийти в наш центр вивчення іноземних мов Advance K-p  (вул.Васільєва 1, тел.+380988997747, +380988997757)
було запрошення на роль судді на Всесвітній Конкурс Кулінарів, що відбудеться у м.Болу (Турція) – 3 тисячи учасників, 300 судей.
Ми вітаємо Вас, Галино Адамівно та зробимо усе можливе, щоб ви говорили та розуміли інших вже 4 травня у місті Болу.

ВИКЛАДАЧІ, ЕКСПЕРТИ ТА РАДНИКИ ЦЕНТРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ "ADVANCE k-p"

Search