About us

Центр вивчення іноземних мов ADVANCEk-p - це не завжди швидкий, але завжди приємний спосіб вивчення мови.

Ми пропонуємо Вам всебічні уроки іноземної мови, які спрямовані на розвиток у студентів здатності розуміти, говорити, читати і писати даною мовою.

Заняття проводяться у невеликах групах висококваліфікованими, вимогливими, прагнучими викладачами, які роблять все можливе, щоб кожен урок був максимально цікавим і персоналізованим відповідно до ваших індивідуальних потреб.

Гнучкі програми спеціальної розробки, які акцентовані, передусім, на розмовну мову, сприйняття на слух, читання і написання. Це дозволяє досягнути прогресу значно швидше, ніж при традиційному веденні занять.

Отримайте максимум користі за сплачені вами гроші!

Жива мова

Наша мета – навчити вас спілкуватись живою мовою, яка використовується у повсякденному житті. Розвиваючи усі чотири мовні навики (читання, письмо, розмову та сприйняття на слух), ви навчаєтесь насамперед використовувати усі набуті знання на практиці. Для цього ми створюємо максимально наближене до натурального мовне середовище, щоб ви могли розмовляти, практикувати та вивчати!!!

Скорочення часу сприйняття іноземної мови

«Час сприйняття» - час, який ми витрачаємо на те, щоб почути, зрозуміти та відповісти іноземною мовою. Мета наших програм скоротити «час сприйняття» та допомогти вам навчитися швидше та правильно відповідати іноземною мовою. Робимо акцент на розвитку ваших комунікативних здібностей.

Креативні та динамічні заняття

Наші викладачі роблять усе можливе для того, щоб заняття були цікавими та намагаються створити невимушену навчальну атмосферу, яка сприяє ефективному природному засвоєнню матеріалу. Для цього використовують як матеріали підручника так і власні розробки, базовані на автентичних ресурсах. На заняттях використовується ряд технічних засобів для візуального сприйняття та максимального наближення до мовного середовища.

Система занять та тематичних клубів

Студенти кожного навчального рівня мають змогу відвідувати 2 обов’язкових заняття в тиждень (по 90 хвилин), базовані на підручнику та граматичному зошиті-конспекті. Студентам також надається можливість відвідування розмовних клубів та клубу перегляду аутентичних фільмів, а також розмовні заняття з носіями мови (при відвідуванні їх нашого центру).

Які ми?

Я одна з тих, хто подібна до вас. Я така як ви. Я з тих, хто легко розгублюється в швидкому русі сьогодення.

Я з тих, хто хоче зупинитися на якийсь час і почекати, спостерігаючи за рухом життя. Я з тих, хто хоче бути самим собою. Я з тих, хто хоче, щоб його сприймали таким, як він є.

Я з тих, хто хоче цінувати життя, дружбу, добрі відносини. Я з тих, хто завжди намагається розв’язати, а не розрізати. Я з тих, хто хоче жити, а не існувати. Я хочу змінити світ,принаймі хоч дещо в ньому.

Місія і Бачення

Центр «ADVANCE» - це здійснення моєї давньої-давньої мрії.

Ми створили команду справжніх учителів-ентузіастів, учителів-новаторів, учителів-друзів, які внесуть до вже існуючої сильної освіти міста свіже диханя. Бути освіченою людиною зі знанням іноземних мов зараз стильно. Ми допоможемо вам вірно створити, утримати та удосконалити цей стиль.

About us

Наші Викладачі

учителі-знавці своєї справи, учителі-ентузіасти, учителі-друзі

Наталія Піщук
ВикладачНаталія Піщук
Анна Ільчишина
ВикладачАнна Ільчишина
Ірина Верстівська
ВикладачІрина Верстівська

ВИКЛАДАЧІ, ЕКСПЕРТИ ТА РАДНИКИ ЦЕНТРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ "ADVANCE k-p"

Search