Англійська мова

Підготовка до IELTS, ТOEFL, FCE та ін.
Англійська

Підготовка до IELTS, ТOEFL, FCE та ін.

Ми пропонуємо різноманітні курси з підготовки до міжнародних іспитів. Склавши тест ви зможете підтвердити Ваші знання англійської мови всесвітньо визнаним Кембриджським сертифікатом. Причини здачі міжнародних іспитів безліч: одні прагнуть вступити в університет або коледж, інші – мати перспективу подальшого кар’єрного зросту, а хтось просто хоче об’єктивно оцінити свій рівень володіння мовою.

 

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – це стандартизований тест з англійської мови, успішні результати якого є необхідною умовою для вступу до багатьох коледжів та університетів США, Канади, Великобританії, Індії, Китаю, Тайваню, Туреччини, Німеччини, Італії, Франції, а також для участі в різноманітних програмах закордонного стажування в закладах, де навчання здійснюється англійською мовою. Крім того, TOEFL використовується для визначення рівня володіння англійською мовою багатьма урядовими структурами та міжнародними організаціями.

Для прикладу: є успішне складання іспиту ТOEFL українцем Георгієм Солодко (з Києва) на 97 балів та вступ до 10 американських ВУЗів. Ви можете стати наступним!

 

IELTS (The International English Language Testing System) – міжнародна система тестування на знання англійської для кандидатів від 16 років, які бажають визначити свій рівень володіння мовою з метою подальшого навчання або працевлаштування в англомовних країнах світу: США, Австралії, Нової Зеландії, Канаді, Великої Британії, Ірландії. IELTS був створений, як сучасний британський аналог TOEFL спільно трьома організаціями: Британською Радою, Австралійської освітньою організацією IDP та Кембриджським Університетом. Існує два модулі тесту IELTS: Academic Module (для вступників до університетів) та General Module (для тих, хто виїжджає на ПМП у Канаду, Австралію або Нову Зеландію). Обидва варіанти складаються з чотирьох частин: Reading, Writing, Listening, Speaking. Термін дії сертифіката IELTS – 2 роки.

Для прикладу: є успішне складання іспиту IELTS ученицею 11 класу Наймушеною Яною (з Кам’янець-Подільського) на 7 балів, що надає їй можливість вступити до найпрестижніших вузів Європи. Ви можете стати наступним!

 

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту (Kleines Deutches Sprachdiplom (KDS) – німецька мова; DELF/DALF – французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, Pearson Test of English (PTE) рівня (B-1, B-2), – англійська мова; D.E.L.E. – іспанська мова), зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів.

ВИКЛАДАЧІ, ЕКСПЕРТИ ТА РАДНИКИ ЦЕНТРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ "ADVANCE k-p"

Search